Де зробити?
Лазерна епіляція ніг діодним лазером

Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція ніг – це ефективний, сучасний і цілком доступний всім метод видалення небажаного волосся на різних ділянках тіла.

Докладніше про процедуру епіляції

Сутність процедури лазерної епіляції полягає у впливі світлового променя на меланін у шкірі. Меланін, що міститься у волоссі, поглинає енергію лазерного променя, нагрівається і руйнує цибулину волосся. Таким чином, клітини, які відповідають за зростання волосся, руйнуються під час лазерної епіляції. Після того як цибулина волосся зруйнована, ріст волосся припиняється назавжди. Такий метод лазерної епіляції ніг є абсолютно безпечним, адже промінь діє лише на сам меланін.

Leaseir – потужна діодна лазерна система

Діодний лазер Leaseir MHR

Лазерна епіляція проводиться з використанням Leaseir – високопотужного імпульсного діодного лазера. Під час епіляції лазер випромінює довжину хвилі 810 нм. Ця довжина хвилі добре поглинається меланіном волосся та має достатню глибину проникнення в шкіру, що суттєво скорочує кількість сеансів. Також лазер використовує потужне контактне охолодження, що робить процес комфортним. Висока швидкість лазера дозволяє зробити процедуру швидкою. Так, лазерна епіляція ніг повністю з використанням лазера Leaseir, залежно від моделі, може тривати від 15 до 35 хвилин на максимальній потужності без шкоди якості процедури. Лазер, на відміну від гоління або шугарінга, дає ефект перманентного видалення волосся.

Лазерна епіляція ніг передбачає такі зони

 • пальці ніг - тильна сторона пальців ніг
 • стопи - від кісточок до пальців ніг
 • стегна - від лінії плавок до колін
 • гомілки - нижче колін до кісточок
 • коліни - по горизонтальній лінії від верхнього краю колінної чашки до нижнього краю

Показання

Протипоказання

 • вагітність або період лактації
 • існуючі дерматологічні захворювання – псоріаз, екзема тощо.
 • варикоз
 • онкологічні патології
 • прийом фотосенсибілізаторів
 Лазерна епіляція ніг, дівчина

Переваги лазерної епіляції

 • Ефективність – дає можливість повністю видалити небажане волосся назавжди, на відміну від інших способів.
 • Неінвазивність – лазер, діючи виключно на пігмент, не пошкоджує інших структур шкіри.
 • Безпека – виключені запалення, порізи, подразнення шкіри або інші побічні ефекти, можливі при епіляції іншим способом.
 • Універсальність – лазер чудово підходить як жінкам, так і чоловікам.

Видалення волосся на ногах лазером

Підготовка до процедури

За 2 дні до призначеної епіляції важливо перестати застосовувати спиртовмісні засоби для шкіри, особливо в зоні, де проводиться процедура. Також не рекомендується використовувати доглядову косметику (крем для тіла або молочко) безпосередньо напередодні видалення волосся.

До сеансу також необхідно поголити область, що обробляється. Уникайте порізів.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Як відбувається процедура епіляції ніг

Лазерна епіляція ніг передбачає попередню оцінку лікарем-косметологом загального стану шкірного покриву та волосся, а також фототипу шкіри з метою оцінки обсягу епіляції та підбору максимально ефективних параметрів процедури Далі шкіру ніг очищають і при необхідності наносять анестетик, що усуває біль. Надягнувши спеціальні окуляри для захисту, пацієнт разом із лікарем починають сеанс.

Лазерна епіляція ніг, процедура на діодному лазері Leaseir

Після процедури, зона епіляції зволожується кремом EpiCalm і косметолог дає індивідуальні рекомендації щодо догляду. Тривалість процедури безпосередньо залежить від густоти і кольору волосся - 30-60 хв.т. Докладніше про лазерну епіляцію ви знайдете за посиланням нижче.

Все про лазерну епіляцію

Рекомендації після епіляції

Багато в чому успіх епіляції волосся залежить від компетентності та професіоналізму спеціаліста. Чим вища його кваліфікація, тим, відповідно, менша ймовірність передбачуваних ускладнень. Але разом з тим на підсумковий результат однозначно впливає і дотримання пацієнтом післяпроцедурних рекомендацій. Дані рекомендації полягають у нанесенні крему після лазерної епіляції протягом перших днів після процедури, а також у застосуванні сонцезахисного крему (якщо епіляція була проведена влітку). Також не варто призначати процедуру перед запланованою засмагою.

дівчина наносить крем на ноги
Після процедури рекомендується не засмагати протягом 1-3 місяців, перші дні наносити крем-репарант після лазерної епіляції EpiCalm Plus.

Ціни на лазерну епіляцію ніг в Україні

Ціни на лазерну епіляцію розраховуються в залежності від обсягу процедури. Як правило, виділяють зони: ноги повністю, гомілки, стегна та стопи. Чим більша зона епіляції, тим вигідніша ціна. Знайдіть найближчу до вас клініку, щоб дізнатися ціну та акційні пропозиції за посиланням нижче.

Салони лазерної епіляції в Україні

Часті питання 

Скільки сеансів лазерної епіляції необхідно?

Тривалість курсу епіляції ніг залежить від індивідуальних особливостей, а саме – кольору волосся, їх обсягу та стану. Загалом це від 4-6 до 8 сеансів.

Чи шкідлива лазерна епіляція ніг?

Ні, лазерна епіляція ніг є безпечною процедурою. Діодні лазери з довжиною хвилі 810 нм використовуються з метою епіляції з 1996 року та довели свою ефективність та безпеку.

Який лазер використовується для епіляції?

Для лазерної епіляції використовується діодний лазер Leaseir MHR від іспанської компанії Leaseir. Діодному лазеру Leaseir належить рекорд потужності серед діодних лазерів для епіляції – 6000 Вт вихідної потужності (залежно від моделі). Це гарантує високу якість епіляції до останнього волоска. Також лазер може комплектуватися насадками з різними довжинами хвиль: 755 нм для рудого волосся, 810 нм для каштанового та чорного волосся, 1060 нм - для епіляції за темними фототипами шкіри та засмаги.

Вам буде цікаво прочитати

Лазерна епіляція рук

Лазерна епіляція рук

Гладка жіноча шкіра вважається в сучасному світі явною ознакою доглянутості та турботи…

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя – це дійсно найефективніший, надійний та безпечний метод усунення…