Де зробити?

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні

Коли з нетерпінням чекаєш відпустки і вже обрано ідеальний купальник, залишається вирішити питання з небажаним волоссям, щоб почуватися впевнено та комфортно вже на всі 100%. І, незважаючи на думки, що епіляція важлива тільки для жінок, практика останніх років показує, що і чоловіки стали боротися з небажаним волоссям дедалі частіше.

 

епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні – це процедура, яка обов'язково підійде тим, хто хоче з довгостроковим ефектом позбутися небажаного волосся та дискомфорту в цілому. До того ж, така процедура дозволить підтримувати красу та порядок інтимної зони, що складніше робити звичайними методами видалення волосся. Як і епіляція пахв це одна з найважливіших зон, де обов'язково варто видалити небажане волосся. Адже гоління, наскільки ми знаємо, може викликати роздратування, а врослі волоски також псують зовнішній вигляд зони, що обробляється. З лазерним методом цього не буде!

Від інших методів усунення волосся лазерна епіляція відрізняється відсутністю хворобливості, перманентним ефектом, обробкою максимальної площі та зокрема відсутністю будь-яких пошкоджень. Підходить лазер як для тонкого, так і для темного щільного волосся.

Лазерна епіляція глибокого бікіні: обладнання

Сеанс лазерної епіляції здійснюється на діодному лазері Laseir MHR. Висока потужність дозволяє працювати з волоссям абсолютно різної структури та відтінку, а також з будь-яким фототипом шкіри.

Ціна одного сеансу залежить від щільності росту волосся та площі зони епіляції.

Лазерна епіляція: зони бікіні

Поняття «лазерна епіляція зони бікіні» може мати на увазі різні все ж таки зони. У будь-якому випадку, зазначимо, що такий спосіб є абсолютно безпечним і ефективним, а також здатним повністю видалити волосся навіть із статевих губ і між сідницями.

Діодна лазерна епіляція, що проводиться в зоні бікіні, поділяється на такі зони:

 • Класичне бікіні. Класична процедура, що усуває волосся по лінії трусиків.
 • Глибоке бікіні або, так зване, екстра-бікіні - це процедура, що передбачає повне усунення небажаного волосся у всіх місцях інтимної зони (і до лінії трусиків, і з лобка, і зі статевих губ, і навіть у міжягодичній складці).
 • Складка між сідницями.
 • Ягодиці.
 • Лобкова зона.
лазерна епіляція зони бікіні

Цікаво, що епіляція саме глибокого бікіні вважається найпопулярнішою, оскільки об'єднує всі зони відразу. Глибоке бікіні дозволить кожній почуватися повністю доглянутою, причому будь-якої пори року, а не тільки у відпустці. Після курсу лазерної епіляції ви точно позбавитеся від непривабливої і порядком набридлої рослинності. Процедура «глибоке бікіні» однозначно подарує вам відчуття власної привабливості та повного комфорту.

Вартість повного курсу лазерної епіляції бікіні формується, виходячи з типу процедури та індивідуальних переваг клієнта.

Лазерна епіляція глибокого бікіні: коли чекати на результати

Найчастіше запитання при епіляції - це питання про необхідну кількість процедур для досягнення максимального ефекту і про те, коли ж в цілому буде помітний перший ефект.

Лазерна епіляція бікіні досить вдячна процедура з гарним відгуком. Перші результати помітні вже після першої процедури, а після 4-ї процедури волосся практично не росте. Додаткові процедури епіляції бікіні проводять, щоб позбавитися залишкового волосся. Докладніше читайте:

Все про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція зони бікіні: підготовка

бікіні депіляція бритвою
До такої процедури, як лазерна епіляція саме в зоні бікіні підготовка передбачає такі дії:

 • не засмагати на сонці, в солярії та не використовувати автозасмагу за 2 тижні до процедури;
 • не робити воскову депіляцію мінімум за 3 тижні;
 • не приймати фотосенсибілізатори;
 • відмовитися від антибіотиків за 2 тижні;
 • спланувати візити так, щоб лазерна епіляція бікіні припадала або за 1 тиждень, або через 1 тиждень після менструацій;
 • акуратно поголити бікіні за 1 день до епіляції, але при цьому й не використовувати жодних засобів зі спиртом у складі (краще з нейтральним pH).

Якщо це ваш перший візит, ознайомтеся з рекомендаціями щодо підготовки до лазерної епіляції.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Рекомендації з догляду після епіляції

По закінченні процедури також важливо не використовувати жодні засоби, що містять спирти (ні тоніки, ні лосьйони). У період після епіляції перші 3 дні рекомендується наносити на шкіру крем-репарант після лазерної епіляції EpiCalm Plus. Також, протягом одного - двох днів після лазерної епіляції бікіні не варто відвідувати баню, сауну або приймати гарячі ванни. Крім того, протягом 1-3 місяців після епіляції лазером утримайтеся від солярію або відкритого сонця. При необхідності наносите UVA/UVB сонцезахисний крем SPF 30 і вище перед виходом на сонце.

Більш оптимальної процедури видалення волосся за ефективністю та абсолютною безболісністю немає. Лазерна епіляція бікіні дасть помітно кращий результат, ніж будь-яке інше класичне вирішення питання небажаного волосся.

Ціна лазерної епіляції бікіні залежить від вибраних зон і повністю виправдана її перманентною дією та всіма тими перевагами, про які ми говорили вище.

Салони лазерної епіляції в Україні

Часті питання 

Це боляче?

Зона бікіні та глибокого бікіні багата на нервові рецептори і відноситься до чутливих зон. Тому в першу процедуру можна нанести крем анестетик, він зменшить чутливість, але не зможе на 100% прибрати відчуття. Лазер Leaseir MHR використовує потужну систему контактного охолодження шкіри, завдяки чому лазерна епіляція бікіні проходить комфортно. Багато пацієнтів відмовляються від анестетика на наступні візити.

Чи безпечна лазерна епіляція бікіні?

Так, лазерна епіляція бікіні є безпечною процедурою. Діодний лазер використовується вже понад 25 років, що в медицині вважається добре вивченим періодом для виявлення віддалених побічних дій.

З якою періодичністю відбуваються сеанси?

Рекомендований проміжок між сеансами лазерної епіляції бікіні становить 6-8 тижнів.

Вам буде цікаво прочитати

Лазерна епіляція рук

Лазерна епіляція рук

Гладка жіноча шкіра вважається в сучасному світі явною ознакою доглянутості та турботи…

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя – це дійсно найефективніший, надійний та безпечний метод усунення…