Де зробити?

Лазерна епіляція живота

Лазерна епіляція живота

Така зона, як живіт, завжди потребує доглянутості. Особливо влітку дівчата хочуть, щоб животик виглядав привабливо.

Небажане волосся в цій зоні нерідко зустрічається, що завдає істотного дискомфорту. Сьогодні це не є проблемою, з цим чудово і назавжди впорається лазерна епіляція.

Як позбутися волосся на животі?

Зазначимо, що всі жінки по-різному усувають небажане волосся на тілі – хтось вищипує, хтось вдається до використання епілятора чи шугарінгу. У будь-якому випадку, після таких методів нерідко буває і роздратування, і волоски, що вросли, і інший дискомфорт. Докладніше про це читайте у розділі Депіляція - в чому відмінність від лазерної епіляції. Щоб назавжди позбутися цього і не прикривати свій животик злитим купальником, рекомендуємо скористатися такою процедурою, як лазерна епіляція живота.

живот, епіляція лазером
Епіляція живота лазером дозволить назавжди позбутися небажаного волосся та забути про цю проблему.

Лазерна епіляція живота: процедура

Лазерна епіляція живота проводиться не багато часу і триває не більше 5-ти хвилин. Крім того, це зовсім безпечно і досить комфортно, а також не спричиняє побічних ефектів (таких як опіки або роздратування). Променем лазера руйнуються цибулини волосся, що росте, після чого ріст волосся припиняється назавжди. Епіляція живота лазером Leaseir проходить комфортно завдяки потужній контактній системі охолодження шкіри.

Приділивши час животику, ви точно дозволите собі позбутися небажаних волосків у зоні білої лінії назавжди. А вже після першої процедури помітите результат, так як волоски випадуть. За одну процедуру лазер може видалити приблизно 30% волосся у цій зоні.

Біла лінія живота - епіляція окремої зони

Коли йдеться про небажане волосся на животі, то найчастіше волосся покриває не весь живіт, а лише білу лінію живота. Це лінія, яка проходить посередині живота. Зростання волосся може спостерігатися по всій довжині або лише у нижній частині білої лінії. Тому виділяють окрему зону – біла лінія живота – епіляція проходитиме лише в цьому місці, що суттєво позначається на ціні.

Все про лазерну епіляцію

 

Протипоказання до лазерної епіляції живота

Лазерна епіляція відрізняється саме тим, що у неї дуже мало протипоказань, у порівнянні з іншими способами видалення волосків на тілі. Робити її можна майже всім, а всі наявні протипоказання – обґрунтовані та логічні:

  • сиве та пушкове волосся (з ними лазер не справляється);
  • гостра форма запалень або герпесу в передбачуваній зоні епіляції;
  • період лактації або вагітності;
  • цукровий діабет;
  • гостра фаза інфекційних захворювань;
  • наявність свіжої засмаги в солярії або від прямих сонячних променів;
  • прийом препаратів фотосенсибілізаторів.

Підготовка до епіляції живота

Для того, щоб процес видалення небажаного волосся був максимально успішним, важливо правильно підготуватися до процедури.

Так, напередодні епіляції (за 10-12 годин) волоски варто поголити, щоб ввести їх у стадію активного зростання. Це можна зробити звичайним бритвенним верстатом. До інших способів (шугаринг, епілятор тощо) не варто вдаватися. Особливо важливо не виривати волосся пінцетом, тому що його цибулини потрібні якраз для того, щоб промінь лазера вплинув на них. Не можна засмагати щонайменше 2 тижні до процедури.

Як підготуватися до лазерної епіляції

 

Догляд після процедури

Відразу після процедури фахівець нанесе заспокійливий крем EpiCalm, який зніме подразнення та заспокоїть шкіру. Після лазерної епіляції живота не рекомендується приймати ванну, відвідувати сауну протягом 3 днів. Рекомендується нанесення крема після лазерної епіляції.

🌞Рекомендується не засмагати протягом 1-3 місяців. Якщо ви носите відкритий одяг, слід наносити сонцезахисний крем UVA/UVB з SPF 30 і вище.

Лазерна епіляція живота: ціна та зони

Виділяють такі зони: живіт повністю та біла лінія живота. Живіт повністю частіше роблять чоловіки, оскільки у них ріст волосся рідко обмежується білою лінією живота. на відміну від жінок.

епіляція білої лінії живота, зони епіляції
Найпопулярніше поєднання - епіляція відкритих ділянок тіла. Це пахви, біла лінія живота та ноги.

У жінок частіше проводиться епіляція білої лінії живота. Вигідно використати комбінацію кількох зон в один візит. Це вигідно, адже ви заощаджуєте час і подвійно приємно, коли отримуєте виграш у ціні. Популярні комбінації процедур епіляції у весняно-літній період:

Знайдіть найближчу клініку, щоб детально дізнатися ціну на лазерну епіляцію живота залежно від зони.

Салони лазерної епіляції в Україні

 

Часті питання 

Чи впливає лазер на внутрішні органи?

Ні, глибина проникнення променя лазера становить від 4 мм для діодного лазера і до 8 мм для неодимового лазера. Таким чином, вплив лазера обмежується тільки шкірі. Більш того, всі лазери для епіляції працюють в інфрачервоному діапазоні випромінювання, яке є безпечним для клітин і органів в цілому.

Чи можна епіляцію білої лінії живота, якщо є тату?

Чорнила тату можуть призвести до опіку лазером, тому епіляція в зоні тату протипоказана. Після видалення тату можна проводити епіляцію. Дивіться також Видалення тату лазером.

Чи можна видалити пушкове волосся на животі?

На жаль, немає. Лазер видаляє лише фарбоване волосся. Пушкове та сиве волосся можна видалити тільки методом електроепіляції.

Вам буде цікаво прочитати

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя – це дійсно найефективніший, надійний та безпечний метод усунення…

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні

Коли з нетерпінням чекаєш відпустки і вже обрано ідеальний купальник, залишається вирішити…