Де зробити?

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя – це дійсно найефективніший, надійний та безпечний метод усунення небажаного волосся. Адже, незважаючи на те, що ледь помітний тонкий пушок на обличчі є практично у кожної дівчини, змиритися з ним набагато легше, ніж з темнішими щільними і помітними волосками. Найчастіше оброблювана зона у цьому контексті – зона над верхньою губою.

Цікаво, що лазерна епіляція обличчя дає можливість назавжди позбутися небажаного волосся та скоригувати лінію росту волосся. Наприклад – форму бороди у чоловіків, адже до епіляції, як виявилося, часто вдаються не лише жінки.

Основні зони епіляції на обличчі

Лазерна епіляція дозволяє обробляти практично всі зони на обличчі. А саме:

 • міжбров'я;
 • верхню губу;
 • лоб;
 • підборіддя та щоки;
 • навіть ніс.

До того ж, саме лазерний метод ефективний і в таких місцях, як передня та задня поверхня шиї (підходить також і жінкам, і чоловікам).

лазерна епіляція особи, формування лінії росту волосся
Однією з методик лазерної епіляції обличчя є корекція лінії росту волосся, як у жінок, так і у чоловіків.

Лазерна епіляція: переваги

Лазерна епіляція дозволить забути про небажане волосся на обличчі. Ця процедура, передбачаючи перманентний ефект, з кожним сеансом показуватиме результативність. Після цілого курсу епіляції (4-8 сеансів) волоски зникнуть повністю.

Діє сам лазер щадно і лише на волоски. При цьому на шкіру не впливає. Більш того, лазер оснащений спеціальною системою охолодження, що робить епіляцію комфортною та безпечною.

Недоліків такий метод видалення волосся, як лазерна епіляція, позбавлений зовсім. На відміну від домашніх або стандартних способів депіляції, епіляція не залишає врослих волосків у шкірі.

Протипоказання для лазерної епіляції

Вони все ж таки існують, але їх не так багато. Це:

 • «свіжа» засмага або автозасмага (менше 1-2 тижнів);
 • ушкоджена шкіра на передбачуваній ділянці, де буде робитися епіляція;
 • інфекційні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • період лактації або вагітності;
 • герпес у гострій фазі;
 • онкологія;
 • прийом фотосенсибілізаторів.

Лазерна епіляція: принцип дії

Сутність лазерної епіляції полягає в тому, що на меланін (пігмент волосків) впливає промінь лазера. Сам лазер має певну довжину хвилі, яка добре поглинає енергію лазера. Поглинена енергія трансформується в тепло, яке ми відчуваємо під час процедури і це призводить до руйнування цибулини волосся. Після цього зростання волосся на обличчі припиняється.

Важливо знати, що лазер впливає тільки на волосся (його пігмент), а шкіру не зачіпає і не травмує.

Лазерна епіляція верхньої губи

Зазначимо, що лазер передбачає і певну особливість, властиву лише йому. Він діє лише на волосся на стадії зростання, яких у людини в середньому близько 20% від загальної кількості. На так звані «сплячі» фолікули лазерний промінь дії не чинитиме, через що й важливо пройти цілий курс епіляції.

Все про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція на обличчі: підготовка

Перед процедурою важливо:

 • не засмагати за 2 тижні до (ні в солярії, ні під прямим сонячним промінням);
 • скоротити напередодні використовувати різні доглядові засоби з маслами або спиртом у складі.

Перед сеансом лазерної епіляції лікар-дерматолог оглядає пацієнта, визначає фототип шкіри, проводить консультацію та відповідає на всі запитання.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Рекомендації після процедури

После процедури варто також не засмагати протягом 1-3 місяців, користуватися захисними кремами від сонця з SPF від 30 і більше, не вищипувати ніякі волоски, що залишилися, і відмовитися від гарячої ванни, сауни або лазні протягом тижня. Для скорішого відновленя шкіри і запобігання побічних ефектів наносьте регенеруючий крем після лазерної епіляції EpiCalm Plus.

Салони лазерної епіляції в Україні

Часті питання 

Чи впливає лазер на зуби?

Під час епіляції верхньої губи в окремих випадках може спостерігатися чутливість зубів. Є вирішення цієї проблеми, ваш фахівець легко зробить це, якщо ви відчуватимете дискомфорт. Емаль зубів як природного, так і штучного походження не страждає.

Чи обов'язково збривати волосся на верхній губі перед процедурою?

Так, інакше це підвищує ризик опіку шкіри під час процедури, а також може призвести до поломки лазера. Якщо це кілька поодиноких волосин, то можна акуратно зрізати їх ножицями безпосередньо перед лазерною епіляцією.

Існує помилкова думка, що гоління посилює ріст волосся. Це не так. Збривання та стрижка волосся не сприяють посиленню росту волосся. "Густота волосся" створюється за рахунок товстіших кінчиків волосся після їхнього гоління. Це лише оптичний ефект.

Чи призведе лазерна епіляція до посилення росту волосся на губі чи підборідді?

Ні, лазерна епіляція не посилює зростання волосся. Але це не виключає появи нових волосків. Оскільки коли ми говоримо про волосся над верхньою губою та підборіддям у жінок, то йдеться про гірсутизм - гормональні зміни в організмі, які викликають появу волосся в гормон-чутливих зонах.

Більш розгорнуту інформацію ви знайдете в розділі гірсутизм.

Вам буде цікаво прочитати

Лазерна епіляція рук

Лазерна епіляція рук

Гладка жіноча шкіра вважається в сучасному світі явною ознакою доглянутості та турботи…

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні

Коли з нетерпінням чекаєш відпустки і вже обрано ідеальний купальник, залишається вирішити…