Де зробити?

EpiCalm: крем після лазерної епіляції

EpiCalm Plus крем після лазерної епіляції

EpiCalm Plus - крем після лазерної епіляції для регенерації та швидкого відновлення шкіри після лазерних процедур.

Реабілітаційний період після лазерної епіляції

Лазерна епіляція є стресом для шкіри. Це видно з почервоніння шкіри, відчуття печіння, також може спостерігатися почервоніння та набряк навколо волосків, що є нормою після лазерної епіляції. При дотику може відчуватись підвищена чутливість шкіри. З цієї причини після лазерної епіляції рекомендується дотримуватись певних рекомендацій під час реабілітаційного періоду.

Протягом перших 3 днів не рекомендується приймати гарячі ванни, відвідувати сауни і використовувати спирт, що містять тоніки. Рекомендується наносити регенеруючий крем і сонцезахисний крем SPF 30 і вище.

Крем після лазерної епіляції

Під час реабілітаційного періоду рекомендують наносити Пантенол, Бепантен. Ці препарати містять вітамін B5 (пантотенову кислоту), що сприяє регенерації епідермісу. Ці препарати сприяють епітелізації, але не вирішують інші потреби шкіри після лазерної епіляції, такі як:

Запалення
Проявом запалення після лазерної епіляції є: почервоніння шкіри, відчуття печіння, набряк. у вигляді почервоніння, це створює дискомфорт, особливо в зонах шкіри, багатих нервовими закінченнями, таких як бикни та пахви. Тертя та роздратування одягом будуть завдавати додаткового дискомфорту та незручностей.
Дегідратація шкіри
Після лазерної процедури порушується функція епідермісу і шкіра надмірно втрачає вологу, що проявляється у підвищеній чутливості та сухості шкіри.
Ризик пігментації шкіри
Запалення у комбінації з впливом ультрафіолетових променів сонця можуть призвести до появи пігментації. З метою профілактики цього призначається SPF.
 дівчина, EpiCalm крем для регенерації шкіри

EpiCalm - регенеруючий крем після лазерної епіляції

EpiCalm - це регенеруючий крем для догляду за шкірою після лазерної, який розроблений спільно з дерматологами, які працюють на лазерному обладнанні з урахуванням потреб шкіри після впливу лазером.

EpiCalm у професійному обсязі наноситься фахівцем відразу ж після процедури, щоб зняти подразнення та зменшити запалення шкіри безпосередньо після процедури. Застосовується в салонах та клініках.

EpiCalm Plus домашній крем після лазерної епіляції

EpiCalm Plus розроблений як засіб для домашнього застосування після лазерної епіляції та інших естетичних процедур.

Склад підібраний таким чином, щоб зменшити запалення та допомогти шкірі відновити баланс після впливу лазера, а ліпосомальна формула EpiCalm Plus підвищує проникнення інгредієнтів у шкіру.

Як працює EpiCalm Plus?

Крем після лазерної епіляції EpiCalm Plus впливає на три основні проблеми:

Як діє крем EpiCalm Plus
  • Протизапальна дія
    • Зменшує почервоніння та набряк
    • Профілактика пігментації та появи розширених судин (неоангіогенезу)
  • Зволожує шкіру, а у разі появи скоринок, перешкоджає їх розтріскуванню, відновлює гідроліпідний шар шкіри, запобігая дегідратації
  • Стимулює регенерацію епідермісу

Склад EpiCalm Plus

EpiCalm Plus флакон 50 г
Пантенол, вітамін Е
Пантенол зволожує шкіру та у поєднанні з вітаміном Е сприяють регенерації клітин епідермісу.
Масло Ши, фітосквалан
Масло Ши містить олеїнову, стеаринову, лінолеву та пальмітинову жирні кислоти, які мають протизапальну дію, зменшують надмірну втрату вологи шкірою, відновлює епідермальний бар'єр. Фітосквалан, що отримується з оливок, зволожує шкіру, сприяє швидкому загоєнню ран.
Екстракт розторопші, екстракт квітів ромашки, алантоїн та бісаболол
Екстракт розторопші має потужну протизапальну дію та підвищує виживання пошкоджених клітин, пригнічує меланоцити, перешкоджаючи формуванню післязапальної гіперпігментації. Екстракти ромашки аптечної з алантоїном та бісабололом заспокоюють шкіру.

Замовити EpiCalm Plus

Інструкція із застосування

Після попереднього очищення шкіри, акуратно просушіть шкіру рухами. Легкими масажними рухами розподіліть крем рівномірно на поверхні шкіри. Дайте крему вбратися протягом 10-15 хвилин.

Рекомендується повторно наносити при необхідності підтримувати шкіру зволоженою.

Форма випуску: флакон 50 г з вакуумним диспенсером для захисту від взаємодії з киснем.

Купити EpiCalm Plus

Вам буде цікаво прочитати

Діодний лазер для епіляції Leaseir

Діодний лазер для епіляції

Рекордна потужність та якість процедур Діодні лазери Leaseir дозволяють максимально ефективно проводити…