Де зробити?

Лазерна епіляція в клініці Добробут Ломоносова, Київ

Лазерна епіляція Добробут Київ Ломоносова

Якісна лазерна епіляція в клініці Добробут допоможе позбутися від небажаного волосся назавжди і ви забудете про порізи і роздратування шкіри після гоління.

Чому слід зробити лазерну епіляцію клініці Добробут?

  • Комплексний підхід. Клініка Добробут є багатопрофільною клінікою, тому крім консультації з приводу епіляції, ми можемо провести комплексне обстеження і консультації вузьких фахівців, щоб вирішити проблему, а не тільки її прояви.
  • Якість. Ми дбаємо про якість медичних послуг і безпеки наших пацієнтів, тому пропонуємо найефективніші рішення для видалення небажаного волосся. Доданий лазер Leaseir MHR, завдяки своїй рекордної потужності забезпечує високу ефективність епіляції від першої до завершальної процедури.
  • Безпека і комфорт. Контактна охолодження шкіри сапфіровим кристалом до 0 °С є найефективнішим методом охолодження і захисту шкіри від побічних ефектів. Ми гарантуємо стерильність, завдяки суворому дотримання правил антисептики. Охолодження шкіри зменшує неприємні відчуття під час лазерної епіляції і робить процедуру комфортною.
  • </ Ul>

Показання до лазерної епіляції

   • Медичні
    • вросле волосся - вростання волосся в шкіру і запалення після гоління, що призводить до появи пігментних плям, стійких до лікування, тому ця проблема потребує медичного втручання ;
    • гіпертрихоз - вроджена чи набута аномалія росту волосся на ділянках тіла, не схильних до впливу статевих гормонів; наші фахівці допоможуть виявити і усунути причину, в разі придбаного гипертрихоза;
    • гірсутизм - є медичною проблемою і пов'язаний з порушенням обміну статевих гормонів, що проявляється в зростанні небажаного волосся у жінок за чоловічим типом; наші фахівці допоможуть позбутися небажаного волосся і проведуть комплексне обстеження у ендокринолога та гінеколога;
   • Естетичні
    • небажане волосся на відкритих ділянках тіла
    • роздратування шкіри після депіляції

Протипоказання

   • вагітність і годування груддю
   • запалення в зоні епіляції
   • прийом фотосенсибілізаторів
   • схильність до рубцювання шкіри
   • свіжий загар

Як підготуватися до процедури?

Перед лазерної епіляції рекомендується не загоряти і не відвідувати солярій протягом двох тижнів. Необхідно поголити зону епіляції напередодні візиту на процедуру.

Як проходить процедура?

Лазерна епіляція в Добробут, Київ, Ломоносова
Лазерная эпиляция выполняется по гелю. Наш специалист обработает зону вспышка за вспышкой. Под действием лазера избирательно нагревается луковица волоса - вы будете ощущать покалывание в зоне процедуры. Это приводит к повреждению луковицы и рост волос прекращается. Потребуется от 4 до 8 процедур до полного прекращения роста волос. Интервал между процедурам 6-8 недель.

Догляд після процедури

Після процедури не рекомендується відвідування саун і прийом теплих ванн протягом 3 днів. Не можна засмагати протягом 3 місяців, а при контакті з сонцем використовувати сонцезахисний крем SPF 30.

Центр дерматології та косметології "Добробут"

ул. Михаила Ломоносова, 71Г, Киев
(станции метро Васильковская, Выставочный центр)
☎️ 044 495 2 888,
☎️ 097 495 2 888
🕘 Пн-Сб: 09:00-20:00,
🕙 Вс: 10:00-17:00

Как добраться?

Кликните по значку "Маршрут" на карте, чтобы построить маршрут.

Часті питання

Скільки сеансів необхідно?

Це індивідуально, зазвичай потрібно від 4 до 8 сеансів. Кількість процедур залежить від багатьох факторів: зона епіляції, гормональний фон, тип і колір волосся і шкіри. Після 4-й процедури ви побачите, що волосся практично не залишилося. На наступних процедурах будуть видалені залишкові волосся.

Які інтервали необхідно дотримуватися між процедурами?

Між процедурами необхідно дотримуватися інтервалу 6-8 тижнів. Менший проміжок часу буде збільшувати кількість візитів, але не якість епіляції.

Чи можуть волосся з'явитися знову?

Лазерна епіляція дозволяє позбавитися від волосся на тривалий проміжок часу. Але в нашому організмі відбуваються постійні коливання гормонального фону. Це може привести до трансформації Пушкова волосся в зрілий волосся. Процес трансформації волосся не критичний і може активувати близько 5% волосся в зоні епіляції, що не є косметичної проблемою. Але від цих волосків можна позбутися. З цією метою після курсу лазерної епіляції рекомендуються візити кожні 8-12 місяців, щоб видаляти з'явилися волоски.

Вам буде цікаво прочитати