Де зробити?

Лазерна епіляція в Дерма+, Житомир

Лазерна епіляція, Житомир

Лазерна епіляція в Житомирі в клініці Дерма+ на сучасному медичному обладнанні. Ми допоможемо позбутися небажаного волосся якісно і комфортно!

Лазерна епіляція в Дерма+ Житомир

 • Якість процедури - ми гарантуємо якість процедури, завдяки рекордно високої потужності лазера Leaseir MHR DUAL в клініці Дерма+, Житомир. Лазер відноситься до медичної категорії лазерів. Це свідчить про відповідність високим стандартам якості і безпеки.
 • Безпека і комфорт лазерної епіляції, завдяки контактному охолодженню шкіри сапфіровим кристалом до 0 °С.
 • Досвідчені фахівці з медичною освітою проведуть лазерну епіляцію якісно з дотриманням правил антисептики.

Як проходить лазерна епіляція?

Підчас лазерної епіляції лазер впливає на цибулину волоса. Цибулина нагрівається і руйнується, завдяки чому припиняється ріст волосся. Це відчувається по поколюванню підчас процедури, що свідчить про ефективність процедури. Потужне охолодження зменшує дискомфорт. Для пацієнтів з низьким больовим порогом існує режим SP, який поступово нагріває цибулину волоса, що робить процедуру комфортною. Після лазерної епіляції протягом 2 тижнів волоски виштовхуються і випадають.

Показання до лазерної епіляції

Протипоказання до лазерної епіляції

 • вагітність і годування груддю
 • прийом фотосенсибілізаторів
 • свіжий загар
 • запалення в зоні епіляції
 • схильність до рубців
лазерна епіляція, Житомир
Лазерна епіляція в Житомирі в центрі естетичної медицини Дерма+ виконується медичним діодним лазером і проходить з дотриманням правил антисептики.

Як підготуватися до епіляції?

Напередодні візиту на епіляцію необхідно поголити зону процедури. Будьте обережні і уникайте порізів. Підчас гоління рухи бритви повинні бути проти росту волосся. Використовуйте пінку для гоління для кращого ковзання. Ретельно змийте залишки пінки і нанесіть зволожуючий крем для профілактики подразнення шкіри. Лазерна епіляція пройде ідеально якщо шкіра буде гладко виголена і не буде порізів і подразнення в зоні процедури. Читайте докладно в розділі Як підготуватися до лазерної епіляції.

Після процедури

Лазерна епіляція вимагає спеціального догляду після процедури.

 • Перші три дні:
  • не можна приймати гарячі ванни і відвідувати сауну
  • не можна наносити на шкіру косметику з вмістом спирту
  • наносьте на шкіру репарант після лазерних процедур EpiCalm
 • Протягом трьох місяців:
  • не можна засмагати
  • наносьте SPF 30

Ціни на лазерну епіляцію, Житомир

Ціни на лазерну епіляцію в Дерма Плюс у Житомирі можна дізнатися по телефону.

☎️ 067 700-22-42

Як дістатися у Центр естетичної медицини DERMA+

Житомир, пров. Прохідний, 3

☎️ 067 700-22-42
🕙 Вт-Пт: 10:00-13:00, 14:00-19:00
🔕 Сб-Нд-Пн: вихідні

Часті питання

Скільки сеансів необхідно?

Це індивідуально, зазвичай потрібно від 4 до 8 сеансів. Кількість процедур залежить від багатьох факторів: зона епіляції, гормональний фон, тип і колір волосся і шкіри. Після 4-й процедури ви побачите, що волосся практично не залишилося. На наступних процедурах будуть видалені залишкові волосся.

Яких інтервалів необхідно дотримуватися між процедурами?

Між процедурами необхідно дотримуватися інтервалу 6-8 тижнів. Менший проміжок часу буде збільшувати кількість візитів, але не якість епіляції.

Чи може волосся з'явитися знову?

Лазерна епіляція дозволяє позбавитися від волосся на тривалий проміжок часу. Але в нашому організмі відбуваються постійні коливання гормонального фону. Це може привести до трансформації пушкового волосся в зрілий волос. Процес трансформації волосся не критичний і може активувати близько 5% волосся в зоні епіляції, що не є косметичної проблемою. Але від цих волосків можна позбутися. З цією метою після курсу лазерної епіляції рекомендуються візити кожні 8-12 місяців, щоб видаляти волоски, що з'явилися.

Вам буде цікаво прочитати