Де зробити?

Barhat - олександритова епіляція у Києві

Олександритова епіляція Elite iQ у Києві

Епіляція олександритовим лазером Elite iQ вперше в Києві!
Персоналізовані параметри епіляції - олександритовий та неодимовий лазер в одній системі із запатентованою методикою Skintel™ визначення меланіну в шкірі.

 

Олександритовий лазер Elite iQ Cynosure

Переваги епіляції олександритовим лазером Elite iQ

Олександритовий лазер Elite iQ від американської компанії Cynosure це модель останнього покоління для ефективного та безпечного видалення небажаного волосся. Олександріт Elite iQ втілив у собі найкращі традиції лазерної епіляції.

Іконка лазерної епіляції

Ідеальна якість видалення волосся

Бездоганно гладка шкіра після процедури Elite iQ - рекордна потужність дозволяє видаляти волосся, яке погано видаляється іншими лазерами. Ви завжди отримаєте гарантований результат.
Іконка лазерної епіляції

Комфорт епіляції олександритовим лазером

Найбільшу популярність олександритові лазери здобули завдяки високому комфорту процедури. Видалення волосся олександритовим лазером ідеально підходить для пацієнтів з низьким больовим порогом.
Іконка лазерної епіляції

Безпека епіляції

Безпечна епіляція цілий рік і по засмагі. Завдяки неодимовому лазеру та системі Skintel™, платформа Elite iQ пропонує пацієнту найбезпечнішу епіляцію за всіма фотоаптиками шкіри, незалежно від наявності засмаги.

Принцип епіляції олександритовим лазером

Олександритовий лазер випромінює довжину хвилі 755 нм, яка поглинається меланіном волосся. Енергія лазера призводить до нагрівання цибулини волосся і руйнує її, не пошкоджуючи сусідні тканини. Зростання волосся припиняється назавжди.

 Лазерна епіляція інфографіка

Зони епіляції

Епіляція олександритовим лазером виконується по всіх зонах без винятку - детально про процедури в різних зонах: епіляція бікіні, епіляція пахв, епіляція ніг, епіляція верхньої губи , епіляція рук, епіляція обличчя, епіляція живота, епіляція для чоловіків.

Саме олександритова епіляція є більш комфортною в чутливих зонах: бікіні, пахви та епіляція у чоловіків.

Лазерна епіляція олександритовим лазером в Barhat Київ

Як проходить епіляція в Barhat, Київ

Лазерна епіляція на олександритовому лазері Elite iQ проводиться по поголеному волоссю. Спеціаліст обробляє зону лазерним променем. Система охолодження шкіри забезпечує додатковий комфорт та додатково захищає шкіру. Регенеруючий крем EpiCalm наноситься після процедури, щоб зволожити та зняти подразнення шкіри.

ЗАПИСАТИСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ або 👉 Написати в Viber

Рекомендації після процедури

Після лазерної епіляції рекомендується утриматися від гарячих ванн протягом 3 днів; не засмагати, наносити сонцезахисний крем із SPF 30.

Спеціаліст лазерної епіляції та олександритовий лазер Elite iQ, салон Barhat, Київ

Якісна епіляція олександритовим лазером

Краща лазерна меТодика та досвідчені фахівці - запорука якості епіляції.

У салоні Barhat у Києві лазерну епіляцію проводять фахівці з десятирічним досвідом роботи на олександритових лазерах Cynosure. Тому ми пропонуємо кращу лазерну методику та гарантуємо високу якість епіляції олександритовим лазером.

Визначення меланіну

У лазері Elite iQ використовується Skintel™ - запатентована методика визначення меланіну шкіри, яка дозволяє правильно вибрати параметри процедури.

Кількість процедур та інтервал

Для повного припинення волосся потрібно від 4 до 8 процедур лазерної епіляції олександритовим лазером.

ЗАПИСАТИСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ або 👉Написати в Viber

чоловік, лазерна епіляція олександритовим лазром Elite iQ

Лазерна епіляція для чоловіків

Elite iQ - ідеальний комфорт чоловічої епіляції.
Лазерна епіляція олександритовим лазером є ідеальним вибором для чоловіків. Моделювання зони росту волосся та профілактика врослого волосся на обличчі та шиї стало ще комфортнішим.

Фото до та після епіляції Elite iQ

Наша адреса та контатний телефон

Київ, вул. Велика Васильківська, 21
📞 (073) 027 7721 або 👉 Написати в Viber
🕘 Пн-Нд: 10:00-20:00, без вихідних
Instagram

Як дістатися

Салон Barhat розташований у центрі Києва, Печерськ, із зручною транспортною розв'язкою. Поруч зі станцією метро Площа Льва Толстого та за 10 хвилин від метро Палац Спорту.

Часті питання

Чи підійде для мене епіляція олександритовим лазером?

Олександритовий лазер Elite iQ ефективно та безпечно видаляє небажане волосся у всіх зонах: бікіні, під пахвами, на обличчі тощо. Наявність додаткового неодимового лазера дозволяє настроїти параметри процедури під будь-який фототип шкіри.

Скільки процедур потрібно?

Зазвичай необхідно від 4 до 8 процедур лазерної епіляції до повного припинення росту волосся. Можливі індивідуальні особливості організму і потрібно менше чи більше процедур. Проконсультуйтеся з вашим фахівцем.

ЗАПИСАТИСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ або 👉 Написати в Viber

Лазер видаляє руде волосся?

Так, олександритовий лазер Elite iQ видаляє руде волосся, тонке каштанове волосся, яке погано видаляється іншими лазерами.

ЗАПИСАТИСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ або 👉 Написати в Viber

Вам буде цікаво прочитати